BeautyBooty

  • BESTSELLER -12% 148,99 

    BeautyBooty – 60 kapsułek na pośladki

  • -11% 78,99 

    BeautyBooty – 150ml – serum na pośladki

Produkty z serii BeautyBooty

Piękne, jędrne pośladki to coś, o czym marzy każda kobieta. Seria Beauty Booty stworzona została właśnie z myślą o Paniach, które pragną zrobić krok w kierunku upragnionego celu. To wyjątkowy zestaw kosmetyków modelujących, który sprawi, że pośladki nabiorą nowych kształtów oraz przyniosą dumę i satysfakcję.

Seria BeautyBooty cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Wiele młodych użytkowniczek już może patrzeć na niesamowite efekty działania kosmetyków. Po produkty Beauty Booty sięgają również dojrzałe panie, a efekty w ich przypadku niczym nie odbiegają od wcześniej wspomnianej kuracji. Jakich zatem wyników można spodziewać się po kuracji kosmetykami BeautyBooty?

Przede wszystkim preparaty mają za zadanie poprawić jędrność skóry w okolicach pośladków. Cała seria zaprojektowana jest tak, aby działać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dzięki temu skóra otrzymuje podwójne odżywienie i nawilżenie. Dodatkowo preparaty BeautyBooty wpływają na uwypuklenie i podniesienie pośladków. Zostaną one wymodelowane i optycznie powiększone. Już po krótkim czasie staną się one bardzo atrakcyjne i kuszące oraz niezwykle satysfakcjonujące dla użytkowniczek kosmetyków. Preparaty BeautyBooty umożliwią również pozbycie się fałd w okolicach pośladków. Szczególnie strategiczną i kłopotliwą sferą w tej kwestii jest obszar zaraz pod pośladkami. Z kosmetykami Beauty Booty łatwo można wymodelować ją tak, że pośladki przybiorą idealnie gładki wygląd.

Nieoceniona skuteczność Beauty Booty

Dodatkową zaletą serii Beauty Booty jest fakt, że oprócz modelowania kształtu pośladków, pozwala ona również skutecznie walczyć z cellulitem. Dzięki składnikom aktywnym zawartym w preparatach, skóra zostaje dogłębnie odżywiona i nawilżona, a problem cellulitu znika szybciej, niż możnaby się tego spodziewać.

Poczuj się pewnie we własnym ciele?

Wygląd nie jest najważniejszy. Mimo to, wiele kobiet boryka się z kompleksami dotyczącymi własnego ciała. Takie problemy, nierzadko bagatelizowane przez innych, nie pozwalają poczuć pełnej satysfakcji z samej siebie. Pozbycie się kompleksów to jedyny sposób na osiągnięcie pełnej pewności siebie i szczęścia. Właśnie dlatego stworzono linię preparatów Beauty Booty. Te środki do pielęgnacji mają za zadanie pomóc kobietom, które nie potrafią wyzbyć się ograniczeń związanych z własnym ciałem. To idealny sposób na osiągnięcie wymarzonych efektów, nawet gdy zawiodły już odpowiednia dieta i mordercze ćwiczenia na siłowni. Seria Beauty Booty działa u kobiet zarówno tych młodszych, jak i dojrzalszych. Dzięki temu kobieta w każdym wieku ma szansę na nowo odzyskać pewność siebie i zrozumieć, że również ona jest kimś wyjątkowym.

Seria Beauty Booty zachwyca niezwykłą wręcz skutecznością. Z badań “Medica Group” z listopada 2018 roku wynika, że preparaty przynoszą oczekiwane efekty aż u 79% użytkowniczek. To wykorzystanie zaawansowanych metod produkcji pozwoliło osiągnąć tak spektakularne rezultaty. W skład preparatów wchodzą naturalne ekstrakty i wyciągi, które działają na wielu płaszczyznach, tak aby wymarzony wygląd pośladków stał w zasięgu każdej użytkowniczki!