Skip to main content
search
0

Afrodyzjaki znane ludziom są od setek lat. Wszyscy doskonale wiedzą, że namiętności sprzyjają truskawki, granat czy owoce morza. Jednak już hiszpańska mucha to pojęcie raczej mało znane. Tymczasem jest to doskonały afrodyzjak. Jednak czy hiszpańska mucha działa?

Czym jest hiszpańska mucha?

Tak naprawdę hiszpańska mucha wcale muchą nie jest. To substancja pozyskiwana od chrząszcza zwanego pryszczelem lekarskim lub majką lekarską czy kantarydą. Co ciekawe, nie wiadomo skąd wzięła się nazwa tego afrodyzjaku. Ponadto nie każdy środek nazywany popularnie hiszpańską muchą zawiera w sobie kantarydynę, która odpowiada za skuteczność działania specyfiku. Niekiedy produkt sprzedawany jako hiszpańska mucha zawierać może jedynie witaminy czy aminokwasy.

Hiszpańska mucha – działanie afrodyzjaku

Czy hiszpańska mucha działa rzeczywiście jako afrodyzjak? Kantarydyna to substancja, która wydzielana jest przez chrząszcza w stanach zagrożenia. Co więcej, jej wyjątkowe właściwości znano już w czasach starożytnych. To substancja od lat wykorzystywana także w medycynie ludowej. Pobudza funkcje seksualne, ale nie poprzez oddziaływanie na psychikę człowieka. Pobudza ona zakończenia nerwowe w układzie moczowo-płciowym, a przy okazji podrażnia błony śluzowe. To przekłada się właśnie na pobudzenie seksualne. Oczywiście pod warunkiem, że dana osoba ma ochotę na seks i nie jest oziębła pod tym względem.

Czy hiszpańska mucha działa?

Zatem czy hiszpańska mucha działa? Okazuje się, że jak najbardziej tak. Mimo to wciąż spotkać się można z opiniami, że to afrodyzjak niebezpieczny. Rzeczywiście kantarydyna jest trucizną, która dla organizmu okazać się może nawet śmiertelna, ale tylko w bardzo dużych stężeniach. Tymczasem w skład hiszpańskiej muchy wchodzi na ogół niewielka ilość tej substancji. Tym samym afrodyzjak stosować można bez obaw. Nie jest to niebezpieczne i groźne dla zdrowia. Stosowanie hiszpańskiej muchy w odpowiedniej dawce zwiększa jedynie przyjemność płynącą ze stosunku seksualnego.

Dla kogo przeznaczona jest hiszpańska mucha?

Wiadomo już czy hiszpańska mucha działa. Kto jednak powinien sięgnąć po ten afrodyzjak? Na pewno wszystkie osoby, które poszukują urozmaicenia swojego życia seksualnego. Poza tym specyfik ten polecany jest osobom dla których seks wiąże się ze stresem. Za sprawą odpowiedniego składu afrodyzjaki są w stanie rozluźnić napięcie, które towarzyszy niekiedy zbliżeniu seksualnego i ułatwić spełnienie oczekiwań ze strony partnera czy partnerki. Dzięki nim człowiek w dużej mierze przestaje odczuwać wstyd i staje się bardziej otwarty na nowe doznania.

Na ryku dostępnych jest obecnie wiele afrodyzjaków różnego rodzaju, które działają w zasadzie od razu po zażyciu. Pomagają one nie tylko w czasie samego stosunku seksualnego, ale i przy flirtowaniu na randce. Czy hiszpańska mucha działa skutecznie w tym zakresie? Dobrej jakości afrodyzjak sprawdza się doskonale zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku i oczekiwań seksualnych.

Produkty z kategorii Hiszpańska Mucha

Close Menu