Skip to main content
search
0

Przedłużenie stosunku to marzenie wielu par, dzięki czemu we własnej sypialni można czerpać jeszcze większą i głębszą rozkosz. Nie we wszystkich związkach długość stosunku jest jednak satysfakcjonująca. W związku z tym pary szukają różnych sposobów na to, jak wydłużyć stosunek seksualny do maksimum. Można to uczynić na wiele sposobów, stosując zarówno domowe metody, jak i sięgając po sprawdzone feromony i suplementy. Osoby nie wiedzące jak przedłużyć stosunek mogą również skorzystać z pomocy wykwalifikowanego seksuologa. Dzięki temu problemy zostaną w krótkim czasie rozwiązanie, a seks będzie satysfakcjonujący.

Jak przedłużyć stosunek, na jakie opcje można się zdecydować?

Jedną z bardziej skutecznych metod na to jak wydłużyć stosunek jest stosowanie prezerwatyw. Pozwalają one na na zmniejszenie bodźców docierających do błony śluzowej oraz skóry. Dzięki temu stosunek zostanie przedłużony chociaż o kilka minut. Producenci prezerwatyw wymyślają coraz to nowsze rozwiązania dla osób, które nie za bardzo wiedzą jak przedłużyć stosunek. Istnieją specjalne modele, wykonane z bardzo grubego lateksu, tak aby opóźnić u mężczyzn wytrysk. W ten sposób będzie on w stu procentach kontrolowany i nie pojawi się przedwcześnie. Skorzystają na tym obie strony.

Drugą opcją, na którą można się zdecydować są skutecznie działające suplementy, zawierające w sobie określone substancje czynne, takie jak:

  • dapoksetyna,
  • paroksetyna,
  • sertralina,
  • fluoksetyna.

Warto poszukać dla siebie takich specyfików i zacząć je regularnie zażywać. Nie działają negatywnie na ludzkie zdrowie, a są w stanie optymalnie wydłużyć stosunek, niezależnie od miejsca, w którym będzie się on odbywał. Nie wszyscy wiedzą jak przedłużyć stosunek, dlatego warto otworzyć się na rady z zewnątrz i wypróbować je na swoim przykładzie. Z pewnością opłaci się to wielu parom.

Korzystnym rozwiązaniem będą również zabawy z gadżetami erotycznymi, np. masturbatorami oralnymi. W ten sposób panowie uczą się panować nad swoimi emocjami oraz żądzami, co przekłada się na przedłużenie stosunku z partnerką.

Testowanie różnych produktów i poszerzanie własnej wiedzy

Osoby zainteresowane tym jak przedłużyć stosunek powinny testować różne produkty oraz poszerzać każdego dnia swoją wiedzę. Można zdecydować się na żele opóźniające wytrysk, suplementy w postaci tabletek, dzięki którym natychmiastowo zapanuje się nad swoim wytryskiem, itd. Rozwiązaniem może być także kilka domowych sposobów, jak np. ucisk przy pomocy trzech palców, czy też metoda APE, polegająca na masowaniu poszczególnych partii ciała. Warto otworzyć się na wszystkie dostępne możliwości, a na pewno któraś z nich okaże się być strzałem w dziesiątkę. Jeśli ktoś nie wie jak przedłużyć stosunek nie powinien chować tego problemu wyłącznie dla siebie. To żaden powód do wstydu. Istnieją specjalne specyfiki, dzięki którym takie kłopoty raz na zawsze odejdą w zapomnienie, a para będzie mogła cieszyć się niesamowitym seksem do wczesnego ranka. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie ćwiczeń domowych wraz ze stosowaniem zabawek erotycznych, feromonów oraz suplementów.

Sprawdź tabletki na opóźnienie wytrysku

Close Menu